ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Розпочато процедуру списання будинків з балансу

eye

7

Житлово-комунальне господарство

img

Крім того, Закони України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» та  «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» чітко визначають процес розпорядження спільним майном. На виконання Прикінцевих положень останнього Закону, Постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 № 301 затверджено «Порядок списання з балансу багатоквартирних будинків».

 Порядок встановлює наступний механізм списання з балансу будинків. 

Ініціаторами списання з балансу багатоквартирного будинку можуть виступати балансоутримувачі або особи, яким на праві приватної власності належать приміщення у такому будинку. 

Списання з балансу багатоквартирного будинку органом місцевого самоврядування, на балансі якого перебувають багатоквартирні будинки, у яких розташовані приміщення приватної та інших форм власності, здійснюється на підставі прийнятого ними рішення про списання багатоквартирного будинку.  На виконання вказаної норми законодавства, 25.06.2019 року прийнято рішення Охтирської міської ради за №1625-МР «Про списання з балансу багатоквартирних будинків». 

Процедура списання здійснюється балансоутримувачем на підставі прийнятого ним розпорядчого документа (наказ, розпорядження) у строк не більше двох місяців з дня прийняття цього документа.  

На виконання вищевказаного, 29.07.2019 року Управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства прийнято розпорядчий документ (наказ) про списання та створення комісії для списання поки що 29 багатоквартирних будинків за адресами провулок Гафановича та  вулиця Грибоєдова.

Управителям будинків за вищевказаними адресами направлено листа про  надання кандидатури для включення до складу комісій представника виконавця послуг з управління будинком. Співвласників цих багатоквартирних будинків повідомлено, що у роботі комісії також може брати участь уповноважена/уповноважені особа/особи від співвласників. Повноваження такої особи підтверджуються рішеннями загальних зборів співвласників будинку(всіх власників квартир та нежитлових приміщень у будинку). 

Робота в даному напрямку продовжується.

Назад до розділу

Опитування

Що, на Вашу думку, необхідно удосконалити на smart-порталі Охтирської міської ради?

100,00%

,00%

Триває до 30/06/2019

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію