ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Формула успіху Охтирської центральної міської бібліотеки

eye

140

Культура

img

З метою вивчення цікавого досвіду роботи Охтирської ЦМБ та подальшого випуску видання «Формула успіху Охтирської центральної міської бібліотеки» до Охтирки завітала методист Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки Тетяна ГРИЩЕНКО.

 

Суспільні трансформації, що відбуваються нині, впливають на бібліотеки так рішуче, що змінюють не лише всю систему бібліотечної праці та бібліотечних ресурсів, але і вперше ставлять питання про «межі» бібліотечного простору та основи існування традиційних бібліотек і їхніх функцій. Зміна ролі, призначення бібліотек позначається також на взаємовідносинах бібліотеки із суспільством у цілому.

 

Охтирська центральна міська бібліотека відповідає усім вимогам сучасних інноваційних змін та трансформацій сучасного суспільства. Вона перетворилася зі звичайної книгозбірні на потужний інформаційний центр широкого призначення, який завдяки проектній діяльності, впровадження нових форм роботи, використання інформаційних технологій у бібліотечній діяльності привертає до себе увагу.   

 

Отже, неупереджений та об’єктивний погляд методиста Сумської ОУНБ на діяльність охтирської центральної книгозбірні стане підґрунтям для створення інформаційної довідки «Формула успіху Охтирської центральної міської бібліотеки», з якою незабаром ознайомимося.

Назад до розділу

Опитування

Що, на Вашу думку, необхідно удосконалити на smart-порталі Охтирської міської ради?

100,00%

,00%

Триває до 30/06/2019

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію