ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Про включення Медичного центру "Нові Санжари" Національної Гвардії України до переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації

eye

121

Соціальний захист

img

Відповідно до Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, затвердженого постановою КМУ № 1057, управлінням проводиться робота щодо визначення суб’єктів надання послуг з психологічної операції. 

З цією метою створена комісія з відбору суб’єктів надання послуг з психологічної операції, яка розглядає подані санаторними та оздоровчими закладами документи на відповідність їх вимогам до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації.

Рішенням комісії з відбору суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації від 11.05.2019 Протокол № 3 Медичний центр "Нові Санжари" Національної Гвардії України включено до переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації. 

Медичний центр "Нові Санжари" Національної Гвардії України знаходиться за адресою Полтавська обл., Новосанжарський р-н., смт. Нові Санжари, пров.Курортний, 44. Реабілітаційною установою надаються послуги з психологічної реабілітації, які включають в себе психологічну діагностику, психологічну просвіту та інформування, психологічне консультування, психологічну підтримку і супроводження, психотерапію, групову роботу. Відповідно до поданих документів приміщення медичного центру відповідають санітарним нормам та вимогам правил пожежної безпеки, забезпечується дотримання фізіологічних (медичних) норм харчування. Графік заїзду - з 30.04.2019 по 19.07.2019, тривалість заїзду 18 днів.

Для отримання направлення на психологічну реабілітації учасник антитерористичної операції звертається до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації  або фактичного проживання із заявою,  до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни  та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції. 

Для отримання більш детальної інформації просимо звертатись до управління соціального захисту населення Охтирської міської ради за адресою м. Охтирка, вул. Перемоги, 1, каб. 1, або за телефоном 4-15-38.

Назад до розділу

Опитування

Що, на Вашу думку, необхідно удосконалити на smart-порталі Охтирської міської ради?

100,00%

,00%

Триває до 30/06/2019

Останні новини з категорії:

Клінічний санаторій ім. Горького ЗАТ "Укрпрофоздоровниця" надає послуги з психологічної реабілітації

Відповідно до Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної...

eye

7

Соціальний захист

09 вересня 2019 17:00

Про порядок виплати грошової компенсації замість санаторно-курортного лікування чорнобильцям

Управління соціального захисту населення нагадує, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2016р. №854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», у 202

eye

13

Соціальний захист

06 вересня 2019 15:50

Соціальні допомоги від Фонду

Надання матеріального забезпечення застрахованим особам, тобто працюючим, та членам їх сімей є одним з пріоритетних напрямів роботи Фонду соціального страхування України

eye

7

Соціальний захист

05 вересня 2019 16:36

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію