ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Звертайтесь до інспектора праці

eye

39

Соціальний захист

img

З питань додержання трудового законодавства та застосування його норм можна звернутись до інспектора праці за тел.4-15-34 або до управління соціального захисту населення Охтирської міської ради  вул.Перемоги,1 каб.32.

 

Під час зустрічей роботодавцям та найманим працівникам надаються роз’яснення про найбільш ефективні способи дотримання трудового законодавства, надаються методичні та практичні рекомендації щодо інструментів, які використовуються для забезпечення гідної праці.

 

Інформаційно-роз’яснювальна робота інспектора праці спонукає роботодавців поглянути під іншим кутом зору на стиль ведення свого бізнесу та згадати про соціальну відповідальність перед своїми працівниками.

 

У рамках постійної інформаційно-роз’яснювальної кампанії інспектор праці розповідає про переваги легального працевлаштування і розповсюджує інформаційні пам’ятки роботодавцям і працівникам м. Охтирка.

 

Роботодавцям роз’яснено про порядок належного оформлення трудових відносин із найманими працівниками, необхідність дотримання строків виплати заробітної плати відповідно до вимог чинного законодавства та додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, а також про відповідальність за вчинення таких порушень. Надано практичні рекомендації щодо недопущення порушень законодавства з питань праці.

 

Разом з цим продовжуються інспекційні відвідування, які також спрямовані на захист працівників і їх прав.

Назад до розділу

Опитування

Що, на Вашу думку, необхідно удосконалити на smart-порталі Охтирської міської ради?

100,00%

,00%

Триває до 30/06/2019

Останні новини з категорії:

Про Порядок надання пільг на житлово-комунальні послуги у грошовій формі

Урядом України прийнято рішення про надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій формі

eye

6

Соціальний захист

12 серпня 2019 17:05

Комісія з питань призначення соціальних виплат та надання пільг окремим категоріям громадян

08.08.2019 року відбулося засідання комісії з питань призначення соціальних виплат та надання пільг окремим категоріям громадян під головуванням заступника міського голови Тетяни КОВАЛЕНКО

eye

7

Соціальний захист

09 серпня 2019 15:23

Про включення Медичного центру "Нові Санжари" Національної Гвардії України до переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації

Відповідно до Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної...

eye

106

Соціальний захист

15 травня 2019 11:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію