• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Ми вільні творити своє майбутнє

eye

146

Новини

img

Українці, наші громадяни повірили в себе і свою державу, повірили у те, що об’єднуючись навколо наших ідеалів, можна успішно перемогти у сьогоднішній війні та скористатися здобутим шансом побудувати процвітаючу європейську країну. Ми вільні творити своє майбутнє.

Ми взяли курс на європейський шлях розвитку країни і не змінимо його в ім’я збереження демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та в пам’ять про всіх, хто віддав свої життя за свободу і незалежність України.

 

У 2013 році відстоювати європейський вибір та демократичний розвиток України вийшли саме молоді люди, і саме молодь є рушійною силою нашого суспільства, ключовим чинником успіху України. На бойових позиціях Організації об’єднаних сил наші військовослужбовці сьогодні боронять наші життя від ворога. Ми пам’ятаємо охтирчан, які  власне життя поклали на захист української землі. Ми віримо в нашу молодь і зробимо все можливе, щоб підтримати і допомогти їм, і разом творити майбутнє нашого міста, нашої країни.

 

Головні завдання нині – не дати відвертим та прихованим недругам української державності роз’єднати українців та спровокувати громадянсь-кий конфлікт у нашій країні та досягти мирного врегулювання на Сході без жодних капітуляцій перед агресором.

Назад до розділу

Опитування

Тестове опитування

,00%

,00%

Триває до 30/11/2019

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію