ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Санітарний стан територій контролюється щоденно

eye

28

Топ новини 1

img

В зимовий період збільшується об'єм роботи не тільки у комунальних служб міста, а також і у суб’єктів господарювання усіх форм власності. Працівниками інспекції постійно проводяться рейди з перевірки дотримання правил благоустрою приватними підприємцями, які не повинні забувати, що, відповідно до Правил благоустрою території м. Охтирка, вони зобов’язані  цілорічно, а взимку – особливо відповідально – утримувати у належному стані територію, прилеглу до місць ведення торгівлі, бізнесу. Відтак, ретельно очищати її від снігу, льоду, обробляти соляно-піщаною сумішшю тощо, щоб мешканці могли безпечно пересуватись містом.

За поточний тиждень здійснено 10 рейдів, за результатами перевірки центральної частини міста надано до виконання 19 письмових попереджень та 14 приписів: по вул. Незалежності – магазин «АТБ», відділення «Приватбанку», ТЦ«Славна», «Форпост», Охтирське відділення ПАТ «Сумигаз», «Будинок молоді» ДНЗ «Охтирського центру професійно-технічної освіти», аптечні заклади; по вул. Батюка - магазин «Екомаркет», магазин «Єва», магазин «Піксель», відділення «Приватбанку» та інші. За результатами контролю зауваження усунуті. Опрацьовано та вжито заходів по зверненням громадян щодо розчищення від снігових наметів вул. Заводської та пров. Юності. Здійснено особистий прийом 11 громадян міста та вжито заходів по ліквідації наслідків негоди за їх зверненнями.

Назад до розділу

Опитування

Що, на Вашу думку, необхідно удосконалити на smart-порталі Охтирської міської ради?

100,00%

,00%

Триває до 30/06/2019

Останні новини з категорії:

Сформовано госпітальний округ та госпітальну раду, проаналізовано мережу медичних закладів

Для того, щоб прийняти виважене рішення і визначити перспективи розвитку медичної галузі на місцевому рівні проводиться різнобічний та об’єктивний аналіз

eye

3

Новини

15 серпня 2019 16:42

Молодь обирає здоров’я

На базі КУ «Охтирський міський територіальний центр соціального обслуговування населення» відбулась квест - гра «Молодь обирає здоров’я » в рамках реалізації проекту «Здорова нація»

eye

3

Молодь, діти

15 серпня 2019 16:41

Навчальний тренінг з головами ОСББ та ініціативними групами

В черговий раз регіональний представник – координатор ПРООН Тамара ХАРЧЕНКО провела навчальний тренінг з головами ОСББ та ініціативними групами, які представляють співвласників багатоквартирних будинків м. Охтирка

eye

3

Топ новини 2

15 серпня 2019 16:41

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію