Шрифт:
+
Колір:
Т
Т
Т
Зображення:
Охтирська
міська рада
Погода
Стоматологи тримають високу планку професійної майстерності
Стоматологи тримають високу планку професійної майстерності

Перед тим, як поспілкуватися з працівниками міський голова оглянув кабінети, де силами медичного персоналу поліклініки із залученням коштів міського бюджету, спонсорської допомоги відремонтовано та облаштовано приміщення, забезпечено належні умови праці лікарів та комфорт пацієнтів.

Ігор АЛЄКСЄЄВ подякував стоматологам за роботу, привітав колектив з професійним святом, що відзначається 9 лютого, та побажав терпіння, здоров'я і впевненості у завтрішньому дні під мирним небом України, виразив сподівання, що охтирські стоматологи стануть прикладом у співпраці з Службою здоров'я України для всієї Сумщини і зможуть вивести рівень стоматологічної допомоги нашого  міста на вищий професійний рівень. Ваш колектив має високий внутрішній потенціал готовності самостійно вирішувати проблеми, а тому це викликає зустрічне бажання допомогти у реалізації запланованого, - зауважив міський голова.

_dsc2037.jpg _dsc2042.jpg _dsc2065.jpg

 

Заклад працює у дві зміни щоденно з 8.00 до 18.00 години, вихідний день - неділя. В нічний час та у вихідні та святкові дні невідкладну стоматологічну допомогу надає черговий лікар в ургентному кабінеті за адресою:вул. Сумська,57 (неврологічне відділенння). Стоматологічна допомога надається також лікарем-стоматологом за викликом у робочий час для пацієнтів з інвалідністю за домашньою адресою пацієнта.

0 Охорона здоров'я
Назад до розділу
Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться та отримуйте оперативну інформацію про заходи, надзвичайні ситуації та інші важливі події