Шрифт:
+
Колір:
Т
Т
Т
Зображення:
Охтирська
міська рада
Погода
Вітаю Вас на оновленому офіційному сайті Охтирської міської ради
Вітаю Вас на оновленому офіційному сайті Охтирської міської ради

Сподіваюся, що Ви знайдете для себе тут все, що допоможе вирішити проблеми, які стосуються життєдіяльності нашого міста та отримаєте необхідну Вам інформацію.  
Я засвідчую  глибоку вдячність усім охтирчанам за співпрацю та небайдужість і робитиму все, щоб виправдовувати їх надії.
Для кожного охтирчанина наше місто – це рідна земля, яку бережуть і, про яку піклуються змалечку і до глибоких сивин. Наше місто – невід’ємна частина вільної незалежної держави з віковими традиціями та європейським шляхом у майбутнє. В Охтирці жили і живуть неординарні особистості, Охтирка пишається своїми мешканцями і є потужним генератором творчості, нових ініціатив, духу свободи та гідності
Щиро вдячний за підтримку та розуміння усім, хто любить наше місто, піклується про його розвиток та процвітання і допомагає своїми діями працювати на благо Охтирки та міської громади.
Переконаний в тому, що найбільш ефективно для громади ми зможемо працювати разом тоді, коли різнобарв’я партійних знамен в міській раді зіллється в єдині синьо-жовтий прапор держави та біло-зелений прапор Охтирки, а всі партійні символи складуться пазлами в герб України.

З повагою, міський голова Ігор Алєксєєв.

0 Звернення міського голови
Назад до розділу
Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться та отримуйте оперативну інформацію про заходи, надзвичайні ситуації та інші важливі події