ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду

eye

31

Місто

img

Багато охтирчан присвятили своє життя волонтерським турботам і внесли значний вклад у покращення життя людей, яким потрібна була допомога, змогли поділитися теплом своїх сердець з тими, кому це було вкрай необхідно.

Охтирські волонтери допомагають нашим захисникам на передовій, нашим громадянам похилого віку відчути турботу про себе, а дітям з інвалідністю бути разом з ровесниками на рівних.

За активну самовіддану працю в наданні волонтерської допомоги громадянам похилого віку, інвалідам та іншим соціально незахищеним верствам населення у сфері надання соціальних послуг та з нагоди Міжнародного дня волонтера в номінації "найкращий волонтер по роботі з обслуговування ветеранів" відзначені Людмила БАТАНІНА, Ганна НОСКОВА, Ганна РУБАН.

За активну самовіддану працю в наданні волонтерської допомоги громадянам похилого віку, інвалідам та іншим соціально незахищеним верствам населення у сфері надання соціальних послуг та з нагоди Міжнародного дня волонтера в номінації "найкращий волонтер по роботі з обслуговування людей похилого віку" відзначені Любов ГУБЕНЮК, Валентина ЯКОВЕНКО.

За активну участь у дитячому волонтерському русі, безкорисливі вчинки та щиру допомогу тим, хто її потребує, життєдіяльну громадянську позицію та з нагоди Міжнародного дня волонтера в номінації "найкраща дитина-волонтер" відзначені Лілія БРОВАЧ - учениця 7  класу, член волонтерської організації "Надія" ЗОШ I-III ступенів №8; Карина ЛИННИК - учениця 7 класу, член волонтерської організації "Надія" ЗОШ I-III ступенів №8; Юлія ШКРОБОТ - учениця 7 класу, член шкільної волонтерської організації "Турбота" ЗОШ I-II ступенів №9. 

На базі закладів загальної середньої освіти міста багато років діють волонтерські загони, що мають свої девізи, емблеми та назви, де збираються діти та учнівська молодь за покликом душі для допомоги тим, хто цього потребує. Юні волонтери беруть участь у різноманітних благодійних акціях:  "Серце до серця", "Турбота про дитину", "Миколайчик для Героя". У рамках нещодавньої акції "Гвардійська родина - тобі, Україно!" школярі поділилися із своїми ровесниками, які проживають у районі проведення ООС, книгами, іграшками, канцтоварами, предметами першої необхідності, які передали через військовослужбовців та членів ГО "Ангел-охоронець". Зараз у школах міста виготовляються маскувальні сітки для наших захисників на позиціях. 

Щирі вітання зі святом та побажання миру, здоров'я і спокою в серцях побажала Валентина ПОПОВИЧ присутнім від імені міського голови та Охтирської міської ради. 

Назад до розділу

Опитування

Що, на Вашу думку, необхідно удосконалити на smart-порталі Охтирської міської ради?

100,00%

,00%

Триває до 30/06/2019

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію