Шрифт:
+
Колір:
Т
Т
Т
Зображення:
Охтирська
міська рада
Погода
Свято міцного кохання
Свято міцного кохання

Річниця весілля – це день, коли в черговий раз надається можливість привітати подружжя, які протягом багатьох років змогли зберегти своє кохання.

До Охтирського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану завітали Микола та Катерина, щоб відзначити 26-у річницю свого весілля, символом його є міцний камінь нефрит, що символізує надійність і довголіття стосунків між подружжям.

Відновити спогади, які відчували батьки у день народження сім'ї, - такий подарунок зробили для них їхні діти та онуки. Як і 26 років тому урочисто лунав марш Мендельсона, обручки дідуся та бабусі тримали онуки Аріна та Поліна, а щоб шлюб був ще міцнішим, зв'язали їх руки рушником. Слова любові і вірності, теплі привітання та побажання звучали знову і знову. Радість і щастя не стримували ні гості, ні наречені. У цей святковий день подружжя наповнювали такі емоції, як і у день зеленого весілля.

Нові послуги, запроваджені Міністерством юстиції України, зміцнюють родинні зв'язки і допомагають підтримувати традиції нашого народу.

 

За 11 місяців поточного року в Охтирському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану проведено 250 весіль. 

 

#ДеньНародженняКохання

0 Новини
Назад до розділу
Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться та отримуйте оперативну інформацію про заходи, надзвичайні ситуації та інші важливі події