ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Більше півтори тисячі охтирчан скористалися послугами ЦНАПу в листопаді

eye

36

Новини

img

На опрацюванні у суб’єктів надання адміністративних послуг на кінець листопада поточного року залишилось 40 вхідних пакетів документів. Крім цього, при особистому зверненні заявників та по телефону спеціалістами надано 1260 консультацій.

Найбільший відсоток звернень, що надійшли до Центру, склали заяви з питань реєстрації місця проживання та видачі довідок у цій сфері – 584, та заяви з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та інших речових прав – 458. 

Адміністраторами Центру прийнято 309 заяв щодо надання адміністративних послуг у сфері Держгеокадастру. За паспортними послугами (по вклеюванню до паспорту громадянина України фото у 25 та 45 років) до Центру звернулось 47 жителів міста.

За адміністративними послугами в земельній сфері, які надаються відділом земельних відносин міської ради, до Центру звернулось 69 осіб, за адміністративними послугами в архітектурній, будівельній, житлово-комунальній та інших сферах - 78 громадян.

В листопаді 2018 року в Центрі надання адміністративних послуг за проживання за недійсним паспортом громадянина України (без реєстрації місця проживання) до адміністративної відповідальності у вигляді попередження притягнуто 19 громадян. На 8 жителів міста складено протоколи про адміністративні правопорушення за втрату паспорта, яких рішенням  виконавчого комітету міської ради притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів від 17,00 грн до 51,00 грн, всього на загальну суму 374,00 гривні, які повністю сплачені.

Назад до розділу

Опитування

Що, на Вашу думку, необхідно удосконалити на smart-порталі Охтирської міської ради?

100,00%

,00%

Триває до 30/06/2019

Останні новини з категорії:

Пам'ятаймо, щоб перемагати

Шановні охтирчани! Прийміть вітання з 74-ю річницею Перемоги людства над нацизмом у Європі! Ми пишаємося подвигом наших солдатів, офіцерів та працівників тилу II Світової війни, низько вклоняємося їх матерям, шануємо пам'ять усіх, хто віддав життя...

eye

7

Новини

08 травня 2019 10:31

Низький уклін, ВЕТЕРАНЕ!

Двадцять вісім ветеранів Другої світової війни, інвалідів першої та другої груп, учасників бойових дій, жінок, які свого часу були в концентраційних таборах, та солдатську вдову, які проживають зараз в Охтирці, привітали з святом Перемоги...

eye

10

Новини

07 травня 2019 14:57

З світлим святом Великодня!

Шановні ОХТИРЧАНИ! Прийміть щирі вітання з Великоднем – святом надії та віри у нове життя і світле майбутнє! Бажаю Вам у Свято Воскресіння Христового наповнити серця любов’ю, щирістю, добром та радістю!

eye

8

Новини

26 квітня 2019 13:47

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію