Шрифт:
+
Колір:
Т
Т
Т
Зображення:
Охтирська
міська рада
Погода
Більше півтори тисячі охтирчан скористалися послугами ЦНАПу в листопаді
Більше півтори тисячі охтирчан скористалися послугами ЦНАПу в листопаді

На опрацюванні у суб’єктів надання адміністративних послуг на кінець листопада поточного року залишилось 40 вхідних пакетів документів. Крім цього, при особистому зверненні заявників та по телефону спеціалістами надано 1260 консультацій.

Найбільший відсоток звернень, що надійшли до Центру, склали заяви з питань реєстрації місця проживання та видачі довідок у цій сфері – 584, та заяви з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та інших речових прав – 458. 

Адміністраторами Центру прийнято 309 заяв щодо надання адміністративних послуг у сфері Держгеокадастру. За паспортними послугами (по вклеюванню до паспорту громадянина України фото у 25 та 45 років) до Центру звернулось 47 жителів міста.

За адміністративними послугами в земельній сфері, які надаються відділом земельних відносин міської ради, до Центру звернулось 69 осіб, за адміністративними послугами в архітектурній, будівельній, житлово-комунальній та інших сферах - 78 громадян.

В листопаді 2018 року в Центрі надання адміністративних послуг за проживання за недійсним паспортом громадянина України (без реєстрації місця проживання) до адміністративної відповідальності у вигляді попередження притягнуто 19 громадян. На 8 жителів міста складено протоколи про адміністративні правопорушення за втрату паспорта, яких рішенням  виконавчого комітету міської ради притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів від 17,00 грн до 51,00 грн, всього на загальну суму 374,00 гривні, які повністю сплачені.

0 Новини
Назад до розділу
Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться та отримуйте оперативну інформацію про заходи, надзвичайні ситуації та інші важливі події